Hakkımızda
UN LTD. ŞTİ.  Olarak 2005 yılından beri sektördeki 23 yılı aşkın birikim ve tecrübelerinin bileşkesi olarak  hizmet vermektedir. Özellikle uydu sistemleri ile ilgili hizmet sektöründe profesyonel kadrosuyla en üst sırada yer almaktadır.
UN LTD. ŞTİ. olarak  AR-GE çalışmaları ile Türkiye  ve Dünya’da  “ÇANAKPLUS” ile uydu sektöründe yeni kavramlar , markalar ve ürünlerle konumumuzu sektörde daha belirginleştirme konusunda istikrar ve kararlı bir duruş sergilemektedir.

UN LTD. ŞTİ. adıyla  2005 yılından beri  hızlı bir ivme kazandığı Profesyonel Anten Teknoloji “ÇANAKPLUS” ; sermayesini 1’e 20 oranında büyüterek , sektöriçi AR-GE çalışmaları için ciddi yatırımlar ile dengeli büyümesi de belirgin birşekilde devam edecektir.
Bu kanalda yapılan bütün AR-GE çalışmaları, sahada yapılan her türlü çalışmanın ana temeli olarak bireysel kullanıcılarımızın refah ve memnuniyetlerini esas alarak , daha büyük adımlarla yolumuzda emin ve ilkeli olarak ilerlemekte olduğumuzu Siz Değerli Halkımıza bildirmekten onur duyarız.
Saygılarımızla..


      
© 2011 - 2014  Çanakplus Kullanım Koşulları  |  Gizlilik Bildirimi